Řezací plotr Mimaki CFL-605RT

Plošný řezací plotr Mimaki CFL-605Řezací plotr Mimaki CFL-605RT je profesinální plošný plotr kompaktních rozměrů. Může, v závislosti na konfiguraci, řezat materiály až do tloušťky 10 mm. Řezací hlava může být vybavena nástrojem s klasickým vlečeným nožem, tangenciálním nožem, oscilačním nástrojem nebo rilovacím kolečkem. To plotru umožňuje řezat materiály jako jsou papír, vícevrstvá lepenka, guma,  pěněné desky atd. Pracovní plocha je A2+ (610 × 510 mm), přítlak až 1.500 g.

Více informací: Řezací plotr Mimaki CFL-605RT

Řezací plotr Summa F-Series

Summa F-SeriesŘezací plotry Summa F-Series jsou profesinální plošné plotry s automatickým posuvem materiálu. Multifunkční hlava může být vybavena tangenciálním modulem, frézovacím modulem nebo modulem pro klasický vlečený nůž (nebo pero). To plotru umožňuje řezat nejen materiály jako jsou samolepící fólie, papír, vícevrstvá lepenka, guma, teflon, pěněné desky atd., ale také tvrzené akryláty, sendviče s hliníkovou vrstvou atd. Pracovní plocha je 1.600 × 1.200 mm (model F1612), resp. 2.650 × 3.050 mm (model F2630), max. přítlak až 10 kg, rychlost až 1.000 mm/s.

Více informací: Řezací plotr Summa F-Series

Řezací plotr Mimaki CF3

Řezací plotr a fréza Mimaki CF3Řezací plotry Mimaki CF3 jsou profesinální plošné plotry s možností frézování. Mohou, v závislosti na konfiguraci, řezat materiály až do tloušťky 20mm a frézovat materiály silné až 50mm. Řezací hlava může být vybavena nástrojem s klasickým vlečeným nožem, tangenciálním nožem, oscilačním nástrojem nebo frézou. To plotru umožňuje řezat nejen materiály jako jsou papír, vícevrstvá lepenka, guma, teflon, pěněné desky atd., ale také tvrzené akryláty, sendviče s hliníkovou vrstvou atd.

Více informací: Řezací plotr Mimaki CF3

Řezací plotr Mimaki CF2

Mimaki CF2Řezací plotry Mimaki CF2 jsou profesinální plošné plotry s širokou variabilitou využití. Mohou, v závislosti na konfiguraci, řezat materiály až do tloušťky 25 mm. Řezací hlava může být vybavena nástrojem s klasickým vlečeným nožem, tangenciálním nožem nebo oscilačním nástrojem. To plotru umožňuje řezat materiály jako jsou běžné vinylové fólie, papír, vícevrstvá lepenka, guma, teflon, pěněné desky atd.

Více informací: Řezací plotr Mimaki CF2