3D gravírka Mimaki ME-650

3D gravírka Mimaki ME-500 / ME-650Gravírka Mimaki ME-650 je stroj umožňující plně 3D gravírování, tj. všechny tři osy jsou ovládány elektronicky. Co to znamená? Znamená to, že tato gravírka je schopna vygravírovat kulové plochy, je schopna tvořit plastiky, formy a jiné 3D objekty. Mezi největší klady patří spolehlivost, díky které je možné gravírku Mimaki ME-650 nasadit i do průmyslových provozů. K dalším kladům patří extrémně vysoká přesnost práce, která umožňuje bezproblémovou výrobu i velmi malých detailů.

Best Authentic Sneakers | Nike SB Unveils Parra-Designed Olympic Federation Kits

Více informací: 3D gravírka Mimaki ME-650

Velkoplošná gravírka Tekcel Fusion

Tekcel FusionTekcel Fusion je velkoplošná gravírka s pracovní plochou až 4×2 m. Vřeteno je vybaveno motorem o výkonu 8 kW s automatickou výměnou nástrojů, max. otáčky jsou 24.000 ot/min. Pro posuvy (ve všech osách) jsou použity kuličkové šrouby. Jako pohon jsou použity zpětnovazební servomotory s digitálním enkodérem. Všechny motory jsou osazeny keramickými ložisky.

Gravírka je dodávána včetně programu ProfileLab 2D.

Sport media | Men Nike Footwear

Více informací: Velkoplošná gravírka Tekcel Fusion

Velkoplošná gravírka Tekcel Enduro

Tekcel EnduroTekcel Enduro je velkoplošná gravírka s pracovní plochou až 4×2 m. Vřeteno je vybaveno motorem o výkonu 3,8 kW s automatickou výměnou nástrojů, max. otáčky jsou 24.000 ot/min. Pro posuvy (ve všech osách) jsou použity kuličkové šrouby. Jako pohon jsou použity zpětnovazební servomotory s digitálním enkodérem. Všechny motory jsou osazeny keramickými ložisky.

Gravírka je dodávána včetně programu ProfileLab 2D.

Best Authentic Sneakers | Nike Dunk Low SP University Red - Grailify

Více informací: Velkoplošná gravírka Tekcel Enduro

Velkoplošná gravírka Tekcel Verso

Tekcel VersoTekcel Verso je velkoplošná gravírka s pracovní plochou až 3×2 m. Vřeteno je vybaveno motorem o výkonu 5 kW s manuální výměnou nástrojů, max. otáčky jsou 24.000 ot/min. Volitelně může být osazena vřetenem o výkonu 3,8 kW s automatickou výměnou nástrojů. Pro posuvy (ve všech osách) jsou použity kuličkové šrouby. Jako pohon jsou použity zpětnovazební servomotory s digitálním enkodérem. Všechny motory jsou osazeny keramickými ložisky.

Gravírka je dodávána včetně programu ProfileLab 2D.

jordan release date | 【6月上旬発売予定】 ナイキ エアフットスケープ モーション 全4色 - スニーカーウォーズ

Více informací: Velkoplošná gravírka Tekcel Verso