Ripovací software RasterLink Pro 5

RasterLinkPro5

Kvalitní postscriptový (Level 3) RIPovací software pro tiskárny Mimaki, který se vyznačuje snadným ovládáním a komfortními funkcemi. Umožňuje generování dat pro tisk bílým inkoustem. Pro zvýšení kvality výstupu obsahuje 16 bitové renderovací jádro. Umí pracovat s přímými barvami.

Originální leták (ENG)

bridgemedia | Custom Air Force 1 - Design Your Own Sneaker , Fitforhealth

Více informací: Ripovací software RasterLink Pro 5

Ripovací software TexPrint

TexPrintTexPrint v.14 je špičkový produkční RIP se zaměřením na potisk textilu. Umožňuje tisknout jak rastrové tak i postscriptové soubory. Je vybaven správou barev na bázi ICC profilů, WYSIWYG editorem pro přípravu tiskových dat. Volitelně může být vybaven funkcemi Step&Repeat, ColorCombine. Ripování a tisk probíhá na pozadí.

Nike sneakers | Nike Air Max 270 - Deine Größe bis zu 70% günstiger

Více informací: Ripovací software TexPrint

Ripovací software PosterPrint

PosterPrintPosterPrint v.14 je špičkový produkční RIP pro velkoplošné tiskárny. Umožňuje tisknout jak rastrové tak i postscriptové soubory. Je vybaven správou barev na bázi ICC profilů, WYSIWYG editorem pro přípravu tiskových dat. Volitelně může být vybaven funkcemi pro řezání. Ripování a tisk probíhá na pozadí.

Buy Kicks | adidas Yeezy Boost 350

Více informací: Ripovací software PosterPrint

Ripovací software StudioPrint

StudioPrintStudioPrint v.14 je špičkový RIP pro velkoplošné tiskárny. Umožňuje tisknout jak rastrové tak i postscriptové soubory. Je vybaven správou barev na bázi ICC profilů. Ripování a tisk probíhá na pozadí.

Sports News | Women's Sneakers

Více informací: Ripovací software StudioPrint

Řezací software FineCut 7

FineCut7Mimaki FineCut 7 je jednoduchý, uživatelsky příjemný řezací software jehož hlavní funkcí je ovládání řezacích plotrů. Je formě plug-inu pro programy CorelDRAW nebo Adobe Illustrator.

Running sneakers | Air Jordan Release Dates 2021 + 2022 Updated , Gov

Více informací: Řezací software FineCut 7