Velkoplošná gravírka Tekcel Fusion

Tekcel FusionTekcel Fusion je velkoplošná gravírka s pracovní plochou až 4×2 m. Vřeteno je vybaveno motorem o výkonu 8 kW s automatickou výměnou nástrojů, max. otáčky jsou 24.000 ot/min. Pro posuvy (ve všech osách) jsou použity kuličkové šrouby. Jako pohon jsou použity zpětnovazební servomotory s digitálním enkodérem. Všechny motory jsou osazeny keramickými ložisky.

Gravírka je dodávána včetně programu ProfileLab 2D.

Sport media | Men Nike Footwear

Více informací: Velkoplošná gravírka Tekcel Fusion

Velkoplošná gravírka Tekcel Enduro

Tekcel EnduroTekcel Enduro je velkoplošná gravírka s pracovní plochou až 4×2 m. Vřeteno je vybaveno motorem o výkonu 3,8 kW s automatickou výměnou nástrojů, max. otáčky jsou 24.000 ot/min. Pro posuvy (ve všech osách) jsou použity kuličkové šrouby. Jako pohon jsou použity zpětnovazební servomotory s digitálním enkodérem. Všechny motory jsou osazeny keramickými ložisky.

Gravírka je dodávána včetně programu ProfileLab 2D.

Best Authentic Sneakers | Nike Dunk Low SP University Red - Grailify

Více informací: Velkoplošná gravírka Tekcel Enduro

Velkoplošná gravírka Tekcel Verso

Tekcel VersoTekcel Verso je velkoplošná gravírka s pracovní plochou až 3×2 m. Vřeteno je vybaveno motorem o výkonu 5 kW s manuální výměnou nástrojů, max. otáčky jsou 24.000 ot/min. Volitelně může být osazena vřetenem o výkonu 3,8 kW s automatickou výměnou nástrojů. Pro posuvy (ve všech osách) jsou použity kuličkové šrouby. Jako pohon jsou použity zpětnovazební servomotory s digitálním enkodérem. Všechny motory jsou osazeny keramickými ložisky.

Gravírka je dodávána včetně programu ProfileLab 2D.

jordan release date | 【6月上旬発売予定】 ナイキ エアフットスケープ モーション 全4色 - スニーカーウォーズ

Více informací: Velkoplošná gravírka Tekcel Verso