Servisní centrum laserů GCC

CertifikátJsme servisním centrem laserů GCC pro Českou republiku.

Více informací: Servisní centrum laserů GCC

Laserový řezací systém GCC LaserPro X500II RX

Laser GCC SmartCut X500IIGCC LaserPro X500II - laserový řezací systém LaserPro X500II je navržen a zkonstruován pro profesionální využití. Stroj je dodáván s CO2 laserem o výkonu 80 W, 100 W, 130 W nebo 150 W, pracovní plocha 1.300 mm × 916 mm. Je plně průchozí - možnost řezání velmi dlouhých materiálů.

Video ukázka laserů GCC řady X

Více informací: Laserový řezací systém GCC LaserPro X500II RX

Laserový značkovací systém GCC S290-10 LS

GCC S290 LSLaserová gravírka GCC S290-10 LS je plnoformátový značkovací laser využívající Nd: YVO4 laser. Pracovní plocha 740 mm × 460 mm, výkon laseru je 10 W. Umožňuje bezproblémové popisování kovových předmětů. Plně průchozí - možnost laserování velmi dlouhých materiálů. Rotační adaptér jako volitelné příslušenství.

Více informací: Laserový značkovací systém GCC S290-10 LS

Laserový značkovací systém GCC StellarMark C

StellarMark C seriesGCC StellarMark řady C je ideální pro průmyslové aplikace. Nejenom kvalitní materiály a komponenty jsou důležité pro bezproblémou výrobu, stejně tak je dúležitá kvalita, stabilita a flexibilita celého výrobního procesu. Značkovací laser StellarMark a software G-Mark nabízí rychlou přípravu a provedení práce s důrazem na eliminaci chyb obsluhy. Celé řešení je zaměřeno na vysokou produktivitu práce.

Více informací: Laserový značkovací systém GCC StellarMark C

Laserový značkovací systém GCC StellarMark I

StellarMark I-10StellarMark řady I je komplexní řešení, které uspokojí zákazníky s různorodými požadavky. StellarMark řady I je snadno instalovatelný, s jednoduchým ovládáním, navržený s důrazem na jednoduchou údržbu a bezpečnost práce.

Více informací: Laserový značkovací systém GCC StellarMark I

Laserový řezací systém GCC LaserPro X380 LX / RX

GCC LaserPro SmartCut X380GCC LaserPro X380 LS/RX - laserový řezací systém řady LaserPro X380 je ekonomickou alternativou pro laserové řezání a gravírování. Je vybaven hermeticky uzavřenou CO2 laserovou trubicí o výkonu 100 W. Model LS je určen výhradně na řezání, model RX je verze určená jak pro řezání, tak pro gravírování. Pracovní plocha stroje je 960 × 610 mm. Je plně průchozí - možnost řezání velmi dlouhých materiálů.

Video ukázka laserů GCC

Více informací: Laserový řezací systém GCC LaserPro X380 LX / RX

Laserový značkovací systém GCC StellarMark IF

StellarMark IF

StellarMark řady IF je novinkou v laserovém značkování. Používá laser na bázi optického vlákna (Yb) o výkonu 20W. Ve srovnání s ostatními typy laserů poskytuje vysoký výstupní výkon při zanedbatelném příkonu. StellarMark řady IF je moderní řešení, které uspokojí zákazníky kteří chtějí být na špici technologického vývoje.

Více informací: Laserový značkovací systém GCC StellarMark IF

Laserový řezací systém GCC LaserPro X252 RX

GCC LaserPro X252RXGCC LaserPro X252RX - laserový řezací systém řady LaserPro řady X je ekonomickou alternativou pro laserové řezání a gravírování. Je vybaven hermeticky uzavřenou CO2 laserovou trubicí o výkonu 80 W nebo 100 W. Pracovní plocha stroje je 640 × 460 mm. Je plně průchozí - možnost řezání velmi dlouhých materiálů.

Video ukázka laserů GCC

Více informací: Laserový řezací systém GCC LaserPro X252 RX

Laserový značkovací systém GCC S290 LS

GCC S290 LSLaserová gravírka GCC S290 LS je plnoformátový značkovací laser využívající optická vlákna (Diode Pumped Solid State laser). Pracovní plocha 740 mm × 460 mm, výkon laseru 20 W a 40 W. Umožňuje bezproblémové popisování kovových předmětů. Plně průchozí - možnost laserování velmi dlouhých materiálů. Rotační adaptér jako volitelné příslušenství.

Více informací: Laserový značkovací systém GCC S290 LS